Robotic Rehabilitation

We believe that movement improves health

ABOUT US

Deneme rezervasyon talebi ve detaylar için lütfen mesaj bırakın

Products & Services

NF-Walker 2

Enable participation and interaction with the NF-Walker, a gait trainer developing a child’s potential for independent movement. NF-Walker is designed specifically for children and young people with limited or no ability to stand and walk independently (non-ambulatory).

READ MORE 

Innowalk

Experience the freedom of movement with the Innowalk, a dynamic stander enabling activity and reducing sedentary behaviour. The Innowalk is custom-made to make movement possible for children, adolescents and adults with moderate to severe physical disabilities.

READ MORE 

Innowalk Pro

Improve rehabilitation with the Innowalk Pro, providing full-body robotic therapy in standing with weight-bearing. The Innowalk Pro has been proven to be an effective end-effector device used in rehabilitation centres and therapy clinics.

READ MORE 

Robotik
Rehabilitasyon Hakkında

Hareket engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmak için yola çıktık. Innowalk ürünleri, benzerlerine kıyasla üstün özellikleri olan robotik yürüme cihazlarıdır.

Hareket kabiliyeti, çoğumuzun sorunsuzca sahip olduğu şeydir. Tecrübelerimiz gösterdi ki; hareket etmek, hareket kabiliyeti kısıtlanmış bireylerin hayatını olumlu yönde etkilemektedir.

Bizim için, yaşam kalitesi, fiziksel, zihinsel ve sosyal boyutların başarıyla entegre edildiği bir bireyin sağlığı ve mutluluğu ile yakından bağlantılıdır

Hareket ve aktivitenin, kişinin fiziki işlev seviyesine bakılmaksızın hem sağlığı hem de refahı geliştirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle "Robotik Rehabilitasyon" olarak, bireylerin dik duruş pozisyonuna girmesine ve hareket etmesine yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz Başarı Odaklıdır

Bireyler, aileler, diğer bakıcılar, terapistler ve hekimlerle birlikte çalışarak, klinik açıdan etkili olan ve pratik, günlük faydalar sunan hizmetler tasarlarız. Vasıflı yardımcı danışmanlarımız, sizinle iletişim kurmak için ana noktanızdır. Kullanıcıları, bakıcıları ve terapistleri bilgilendirerek ve motive edecek yardım materyalleri hakkındaki geniş bilgi birikimini paylaşarak bireysel olarak koçluk yapmaktayız.

Özelleştirilmiş yardım-yardımlarımızın doğru şekilde ayarlandığından emin olup, kullanıcı sonuçlarını optimize etmeye yardımcı olması için her bir kişiyi özel takip ederiz.

DEVAMINI OKU

duyurular

Show all ›
14
Dec

Yeni Sitemizle Hizmetinizdeyiz

Sitemiz güncelledik ve yeni arayüzüyle yayına verdik. Görüşleriniz bizim için değerlidir, lütfen düşüncelerinizi bize iletin.

3
Nov

Bilge Çocuk Etkinlik Merkezi

Bilge Çocuk Etkinlik Merkezi, Beysukent'te hizmete açılmıştır. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

yazılar

Show all ›
2
Dec

Serebral Palsinin Belirtileri Nelerdir?

Serebral Palsinin semptomları her çocuk için farklılık göstermektedir. Bazı semptomlar farkedilemeyecek ölçülerdeyken, bazıları çok daha yoğun olabilir.

Read More
9
Nov

Serebral Palsinin Sebepleri

SP'nin kesin sebepleri kesin olarak bilinmemektedir. Fakat birçok vakada fetusun beyne zarar verdiği veya normal gelişmediği gebelikte ortaya çıkan sorunlardan kaynaklandığı görülmektedir.

Read More
10
Oct

Serebral Palsi Nedir?

Serebral Palsi (SP), kas tonusu, hareketi ve motor becerilerini (koordineli ve amaçlı bir şekilde hareket etme yeteneğini) etkileyen bir bozukluktur.

Read More