Robotik Rehabilitasyon

Robotik Rehabilitasyon

Hareket engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmak için yola çıktık. Innowalk ürünleri, benzerlerine kıyasla üstün özellikleri olan robotik yürüme cihazlarıdır.

Hareket kabiliyeti, çoğumuzun sorunsuzca sahip olduğu şeydir. Tecrübelerimiz gösterdi ki; hareket etmek, hareket kabiliyeti kısıtlanmış bireylerin hayatını olumlu yönde etkilemektedir.

Bizim için, yaşam kalitesi, fiziksel, zihinsel ve sosyal boyutların başarıyla entegre edildiği bir bireyin sağlığı ve mutluluğu ile yakından bağlantılıdır:

  • Sosyal refah ve kabul
  • İşleyişle ilgili hisler
  • Katılım ve fiziksel sağlık
  • Duygusal refah ve benlik saygısı
  • Hizmetlere erişim
  • Ağrı ve engelliliğin etkisi
  • Aile sağlığı

Hareket ve aktivitenin, kişinin fiziki işlev seviyesine bakılmaksızın hem sağlığı hem de refahı geliştirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle "Robotik Rehabilitasyon", olarak bireylerin dik duruş pozisyonuna girmesine ve hareket etmesine yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz Başarı Odaklıdır

Bireyler, aileler, diğer bakıcılar, terapistler ve hekimlerle birlikte çalışarak, klinik açıdan etkili olan ve pratik, günlük faydalar sunan hizmetler tasarlarız. Vasıflı yardımcı danışmanlarımız, sizinle iletişim kurmak için ana noktanızdır. Kullanıcıları, bakıcıları ve terapistleri bilgilendirerek ve motive edecek yardım materyalleri hakkındaki geniş bilgi birikimini paylaşarak bireysel olarak koçluk yapmaktayız.

Özelleştirilmiş yardım-yardımlarımızın doğru şekilde ayarlandığından emin olup, kullanıcı sonuçlarını optimize etmeye yardımcı olması için her bir kişiyi özel takip ederiz.

Robotik Rehabilitasyon olarak, eğitim ve destek, çözümlerimizin hayati bir parçasıdır. İhtiyaçlarınızın karşılanabileceğine dair güvence vermek için bu unsurları hizmetimize tamamen entegre ettik.